Reklama

Twój nauczyciel religii może zostać bohaterem katechezy

Przypominamy, że do 29 stycznia uczniowie i dyrektorzy szkół mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez Civitas Christiana oraz Wydział Katechetyczny Archidiecezji Katowickiej.

Zasady konkursu są bardzo proste.

Wystarczy, że uczniowie - za zgodą dyrektora - bądź sam dyrektor do 29 stycznia na adres Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana, ul. 3 Maja 26, 40-096 Katowice lub e-mailem na: katowice@civitaschristiana.pl wyślą imię i nazwisko swojego nauczyciela religii, nazwę szkoły, w której uczy, oraz krótkie uzasadnienie, dlaczego właśnie on zasługuje na tytuł bohatera katechezy.

Zwycięzcę wybiorą czytelnicy "Gościa". Od 13 marca do 30 kwietnia w specjalnej galerii zdjęć na naszej stronie: katowice.gosc.pl każdy będzie mógł oddać głos na swojego kandydata.

Wygra ta osoba, która zgarnie najwięcej "gwiazdek". Bohater katechezy w nagrodę otrzyma statuetkę oraz nagrodę rzeczową.

Celem plebiscytu na bohatera katechezy jest docenienie nauczycieli - świeckich lub duchownych - którzy uczą najmłodszych i młodzież podstaw wiary. W zabawie wziąć mogą udział wszystkie szkoły - od podstawówek po liceum.

Więcej na www.opolski.civitaschristiana.pl w zakładce Bohater Katechezy.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..