Nowy numer 42/2019 Archiwum

Festiwal kolęd i pastorałek w Będzinie, 11-14 stycznia

Przesłuchania finałowe odbędą się od czwartku do soboty (11-13 stycznia 2018 r.) od godziny 9.00 do 20.30 (w sobotę do 17.30) w Państwowej Szkole Muzycznej przy ul Sportowej. Ich harmonogram znaleźć można na stronie www.mfkip.pl.

Wśród wykonawców jak co roku nie zabraknie barwnych zespołów ludowych, klasycznych chórów, dzieci i młodzieży, kresowiaków.

Laureatów poznamy 14 stycznia o 16.00 podczas odbywającego się w Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu na Osiedlu Syberka w Będzinie Koncertu Galowego, który od lat reżyseruje Dariusz Wiktorowicz.

Poza najpiękniejszymi kolędami zobaczymy też filmy odpowiadające na pytanie jak spędzamy Boże Narodzenie. Na to pytanie odpowiedzą m.in. Grzegorz Turnau, Andrzej Sikorowski, Robert Talarczyk, Małgorzata Foremniak i Wojciech Malajkat, ale także dzieci i osoby spędzające święta w pracy - policjanci, lekarze czy strażacy.

Wstęp na przesłuchania finałowe i Koncert Galowy jest wolny. Całość wydarzenia będzie także transmitowana na żywo w Internecie na stronie www.mfkip.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL