Nowy numer 34/2019 Archiwum

Kto wygrywa w naszym konkursie?

Nasz konkurs „Niezła szopka” jest już na półmetku. Między parafiami trwa zacięta rywalizacja. Jeszcze nic nie jest przesądzone. Każdy może wygrać. Zapraszamy do głosowania.

Na prowadzeniu jest szopka z Parafii św. Floriana w Rybniku-Orzepowicach. Ale tuż za nią plasuje się betlejka z parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Czerwionce. Tu jeszcze wszystko może się wydarzyć. Gorąco także wokół najniższego miejsca na podium. Na ten moment największe szanse zachowały najprawdopodobniej trzy parafie: św. Bartłomieja Apostoła w Bieruniu Starym, parafia Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Częstochowskiej w Pszczynie oraz Parafia Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Łaziskach Górnych.

Na kolejnych stronach publikujemy ranking wszystkich szopek biorących udział w konkursie od miejsca ostatniego do pierwszego (stan: 2 stycznia 2018 roku, godz. 11.00)

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL