Nowy numer 48/2023 Archiwum

Betlejem w Spodku dziś wieczorem

Bożonarodzeniowe pieśni i kolędy z całego świata. Oryginalna aranżacja. Gwiazdy polskiej estrady i publiczność, która 29 grudnia też będzie kolędować i łamać się opłatkiem pod katowicką sceną.

Rusza premierowa trasa koncertowa "Betlejem w Polsce", w trakcie której już po raz drugi na scenach 12 polskich miast wystąpią m.in.: Natalia Kukulska, Mietek Szcześniak, Kasia Moś, Igor Herbut, Daria Zawiałow, Mate.o, Beata Bednarz, Agnieszka Musiał, Dana Vynnycka oraz Adam Krylik. Wokalistom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna AUKSO. Udział w widowisku weźmie łącznie ok. 90 tysięcy osób. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Episkopat Polski i Metropolita Katowicki.

Trasie koncertowej towarzyszą dwie akcje społeczne: „Głodnych nakarmić” oraz „Ambasador Miłosierdzia”.

Betlejem w Spodku dziś wieczorem   Betlejem w Spodku w 2015 r. Roman Koszowski /Foto Gość

29 grudnia 2017 r. odbędzie się Betlejem w Spodku. Bilety w cenie 40, 60 i 80 zł można kupić w wybranych parafiach lub na: www.bilety24.pl oraz www.betlejemwpolsce.pl. Całkowity dochód przeznaczony będzie na pomoc dla potrzebujących.

Koncert to muzyczna wyprawa w egzotyczne zakątki świata. Betlejem w Spodku to jednak nie tylko widowisko multimedialne. To także forma pielęgnowania tradycji i szansa na zjednoczenie się z drugim człowiekiem. Uczestnicy będą bowiem wspólnie kolędować i łamać się opłatkiem (który otrzymają wraz z programem przy wejściu na koncert).

Betlejem w Spodku dziś wieczorem  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy