Nowy numer 42/2018 Archiwum

Zobacz także

 • JAWA25
  26.11.2017 16:27
  skóro "Królestwo nie z tego świata" to używanie pojęć z tego świata przy Jego opisie wprowadza chaos, odróżniać należy Boskie od "cesarskiego"
  doceń 12
 • JAWA25
  27.11.2017 10:37
  https://opoka.org.pl/biblioteka/T/TD/chr_krol_sluga.html „Wiecie, że władcy narodów uciskają je, a wielcy dają im odczuć swą władzę. Nie tak będzie u was. Lecz kto by między wami chciał stać się wielkim, niech będzie waszym sługą. A kto by chciał być pierwszym między wami, niech będzie niewolnikiem waszym, na wzór Syna Człowieczego, który nie przyszedł, aby Mu służono, lecz aby służyć i dać swoje życie na okup za wielu” (Mt 20,25—28). p. też https://gosc.pl/doc/4339302.Jaki-obraz-Chrystusa-taki-obraz-Kosciola
  doceń 8
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy