Nowy numer 3/2021 Archiwum

Radio eM przyjacielem Fundacji Dom Nadziei

„Dziennikarz, który daje nadzieję” - to kategoria, w której wyróżniono naszą redakcję.

Radio eM przyjacielem Fundacji Dom Nadziei   Ks. Rafał Skitek, redaktor naczelny Radia eM, Katarzyna Podsiadło, dziennikarka Radia eM i Bogdan Peć, dyrektor Fundacji “Dom Nadziei” w Bytomiu W Bytomiu odbyła się IV Gala Honorowych Dawców Nadziei. W trakcie uroczystości przyznano statuetki "Przyjaciela Fundacji" i wręczono wyróżniania. Jedno z nich trafiło do Radia eM.

Redakcje wyróżniono za wieloletnia współpracę: nagrania o ośrodku i działaniach fundacji, audycje i wywiady, a także patronaty medialne nad wydarzeniami organizowanymi przez bytomską Fundację “Dom Nadziei". W uzasadnieniu napisano: "za to, że pokazujecie światu prawdziwy obraz naszych wychowanków, ich trud i cierpienie, ale też radość i szczęście oraz że wspieracie nas dobrym słowem i jesteście obecni w ważnych dla nas momentach. Jesteście wspaniali!"

Podczas uroczystej gali nagrodzono także osoby, które wspierają fundację stale i regularnie. To: Franciszek Szweda, Gabriela i Józef Podkowa oraz Katolicka Wspólnota Przymierza Rodzin "Mamre". Przyznano też tytuł "Wolontariusza Roku", który przypadł Katarzynie Szołtysik -Kaczmarek, radnej miejskiej w  Bytomiu. Wyróżnienia dostali ponadto najbardziej zaangażowani wolontariusze. To: Dorota Formel, Kamil Romanek, Michał Krajewski, Aleksandra Gracz, Tadeusz Domżalski, Patrycja Rogula – Kopiec i  Bogusław Rasta Smyła.

 

 

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama