Nowy numer 15/2020 Archiwum

Przedsiębiorcy obradują w Katowicach

10 bloków tematycznych, ponad 6 tysięcy gości z 30 krajów, 3 dni spotkań, warsztatów i dyskusji.

Otwarcie Kongresu w Katowicach   Otwarcie Kongresu w Katowicach
Marcin Iciek /Radio eM
W Katowicach rozpoczął się VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, gromadzący przedstawicieli świata biznesu, nauki i polityki. Prezydent Katowic Marcin Krupa cieszy się, że impreza rozrasta się z każdą kolejną edycją.

- Na kongresie goszczą coraz szersze środowiska, a patrząc na odwiedzające nas delegacje, można powiedzieć, że ma on już skalę światową - przekonywał organizator imprezy, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Tadeusz Donocik.

Na otwarciu kongresu gościli między innymi Jarosław Gowin, Jerzy Buzek, Janusz Steinhoff oraz prezydenci wielu miast i przedstawiciele instytucji samorządowych. Tegoroczna impreza, której towarzyszy hasło "Uwolnić biznes", potrwa w Katowicach do piątku.

Na kongresie gościł prof. Jerzy Buzek   Na kongresie gościł prof. Jerzy Buzek
Marcin Iciek /Radio eM
Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach   Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach
Radio eM/ Marcin Iciek

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama