Nowy numer 42/2018 Archiwum

Ewangelizujcie jak Maryja

Katecheci z archidiecezji katowickiej spotkali się na rozpoczęciu kolejnego roku formacji.

Każdego z nowo ustanowionych katechetów błogosławił bp Adam Wodarczyk   Każdego z nowo ustanowionych katechetów błogosławił bp Adam Wodarczyk Marta Sudnik-Paluch Konferencję do zebranych w archikatedrze wygłosił ks. dr Michał Borda, dyrektor Wydziału Katechetycznego w Sosnowcu. Spotkanie połączone było z modlitwą za rozpoczynających swoją pracę nowo ustanowionych katechetów oraz tych, którzy kończą swoją posługę. Mszy świętej przewodniczył bp Adam Wodarczyk.

Katecheci archidiecezji katowickiej co roku spotykają się w drugą sobotę września, aby wspólnie zainaugurować nowy rok szkolny.

Katecheci składają przyrzeczenia   Katecheci składają przyrzeczenia Marta Sudnik-Paluch

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy