Nowy numer 46/2018 Archiwum

Rekolekcje „Nowe Życie”, Knurów, 29 września - 1 października

„Nowe Życie” ma charakter kursu. Poza konferencjami obejmuje także czas dzielenia się przeżyciami i przemyśleniami dotyczącymi treści kurs w grupach oraz zadania praktyczne. Skierowany jest do wszystkich osób pragnących nawiązać relację z Bogiem lub pogłębić ją.

Rekolekcje „Nowe Życie” odbędą się w dniach 29 września do 01 października 2017 w Parafii śś. Cyryla i Metodego w Knurowie (salki parafialne przy kościele). „Nowe Życie” poprowadzi filia wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego w Gliwicach, która działa przy tej parafii.

Rekolekcje rozpoczynają się o godzinie 17.00 w piątek, a zakończą w niedzielę ok. godziny 15.00 i mają charakter dochodzony (bez noclegów). Zapewnione są przekąski, ciepłe i zimne napoje oraz obiad w sobotę.

Możliwość uczestnictwa z dziećmi. Organizatorzy zapewniają opiekę dla maluchów, a także służą pomocą przy organizacji noclegów dla uczestników przyjeżdżających z dalszych rejonów.

Zgłoszenia i więcej informacji - tutaj

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy