Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Specjalnie dla pań

Piekarskie wydanie "Gościa Niedzielnego" do kupienia już jutro w Piekarach.

W numerze specjalnym GN dowiecie się, dlaczego najpiękniejsze kobiety mieszkają właśnie na Śląsku. O jednej z nich opowiedział nam abp Wiktor Skworc. W szczerej rozmowie o swoim rodzinnym domu wspomina pracowitość, zaradność i pobożność swojej mamy, śp. Anny.

Ale warto też poznać historię Ewy Kremiec z Chorzowa. Razem z mężem w związku sakramentalnym jest od 20 lat. Na łamach "Gościa" małżonkowie mówią o tym, jak Bóg troszczy się o ich codzienne potrzeby i jak dał im troje dzieci.

Nieco dłuższym stażem małżeńskim pochwalić się mogą Anna i Marian Kudełkowie. Razem są od 40 lat. Mają sześcioro dzieci i dziesięcioro wnuków. A ona wciąż mówi: "Kocham spojrzenie Mariana, który patrzy na mnie z miłością. W trudnych chwilach ono trzyma mnie przy życiu i prowadzi".

W numerze znajdziecie też m.in. informacje o mieszkającym od lat w Rzymie kard. Stanisławie Ryłce. On wygłosi w Piekarach homilię. Polecamy też tekst o zabytkowej kopalni srebra, cynku i ołowiu w Tarnowskich Górach, która trafiła na światową listę UNESCO oraz felieton Franka Kucharczaka

Zapraszam do lektury!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy