Nowy numer 45/2018 Archiwum

Którędy do Piekar?

Policjanci radzą, jak uniknąć utrudnień drogowych i bez większych problemów dostać się do śląskiego sanktuarium.

Ze względu na remont Drogi Krajowej nr 79 i utrudnienia w ruchu drogowym na trasie Katowice–Bytom (na wysokości od kościoła MB Piekarskiej na Tysiącleciu Górnym aż do CH Selgros), Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach proponuje alternatywne pielgrzymowanie do Piekar Śląskich.

Policjanci radzą, by pielgrzymki autokarowe korzystały z autostrady A1, a następnie ze zjazdu na Piekary Śląskie–Bytom. Pielgrzymującym pieszo lub samochodami od strony Katowic zalecają kierować się na Siemianowice Śląskie, następnie Drogą Krajową nr 94 i na Piekary Śląskie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy