Nowy numer 42/2018 Archiwum

Z uśmiechem do szkoły

Trwa ogólnopolska akcja Caritas. Można jeszcze się w nią włączyć.

Co roku, w drugiej połowie sierpnia, Caritas Polska organizuje akcję: „Tornister pełen uśmiechów”. Można w ten sposób pomóc dzieciom, które nie mają pieniędzy na zakupienie wyprawki szkolnej.

Cała akcja polega na tym, że parafie, stowarzyszenia, placówki, szkoły zamawiają od fundacji tornistry, które wymagają uzupełnienia. W następnym kroku posiadacze plecaków uzupełniają je wszelkimi potrzebnymi przyborami szkolnymi, a następnie wręczają je dzieciom. Akcja trwa do 1 września.

Zainteresowani akcją mogą skontaktować się z Caritas Archidiecezji Katowickiej. Fundacja posiada jeszcze ok. 200 plecaków do wyposażenia.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy