Nowy numer 42/2018 Archiwum

To wciąga

Te panie na Jasną Górę idą już 21. i 16. raz. Pielgrzymują całą rodziną, szacun!

Do Częstochowy idą w grupie 4. - Jak się pierwszy raz pójdzie, to potem ciężko przestać - komentują. - To wciąga, jak zasiane ziarenko, tym żyją też już nasze dzieci.

Sylwia Nowak z Rybnika i Patrycja Nowak z Jankowic są szwagierkami. Jedna z nich idzie z mężem i trójką dzieci, druga - z mężem i dwójką dzieci. W drodze przede wszystkim modlą się za swoich mężów. - To droga poświęcona wyłącznie im - mówiła Patrycja.

Obok kobiet na karimacie w Górnikach siedziały ich dzieci. Zamiast odpoczywać, grały w UNO.  - Która to twoja pielgrzymka? - zapytaliśmy Emilkę. - Ósma - padła odpowiedź. - A ile masz lat? - Osiem...

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy