GN 50/2018 Archiwum

Powstanie Śląska Partia Regionalna

Jej powstanie zapowiedzieli dzisiaj Liderzy Związku Górnośląskiego i Ruchu Autonomii Śląska.

  Partia ma wystartować w przyszłorocznych wyborach do sejmiku województwa śląskiego. Jesienią przedstawiony zostanie nasz program wyborczy - mówi Grzegorz Franki, Prezes Związku Górnośląskiego.


Dotychczas regionaliści mają w Sejmiku 4 radnych, wybranych z list Ruchu Autonomii Śląska.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

  • Bytom
    25.06.2017 16:53
    Naiwność wynikająca z przeświadczenia że ktoś urodzony na Śląsku jest lepszym gospodarzem regionu jest wystarczająco dyskredytującą by głosować na tego typu partie. Już pomijam hasła o polskiej tłuszczy, o wystawianiu na listy wyborcze przedstawicieli organizacji Śląski Ruch Separatystyczny. Skuteczność naszych regionalnych włodarzy widać po budowie stadionu na Euro 2012 ukończonej w roku 2017. Oby ta partia kiedyś odżegnująca się od nazwy partia podzieliła los Ruchu Palikota, czyli czasowej mody.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy