GN 50/2018 Archiwum

Rodzino! Zasoby masz w sobie!

Około 200 osób uczestniczyło w festynie rodzinnym zorganizowanym przez Katolicką Fundację Dzieciom w parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Katowicach.

Nie brakowało we wtorek 20 czerwca konkurencji i gier, w których rodziny mogły poznać swoje możliwości we wspólnym działaniu. Wśród atrakcji przygotowanych dla najmłodszych nic nie mogło przebić dmuchawców i czekoladowej fontanny. Grupy świetlicowe od najstarszej do najmłodszej prezentowały bajki we własnej adaptacji, ale zawsze z właściwym, mocno podkreślonym morałem. Młodzi z Klubu zaangażowali się natomiast jako wolontariusze. Pomagali wszędzie, przy każdym stanowisku, a quiz przygotowali i poprowadzili sami. Wolontariuszki Ola i Asia wystąpiły też jako wokalistki.

Festynem Katolicka Fundacja Dzieciom rozpoczęła realizację dofinansowanego przez Urząd Miasta Katowice projektu: „Rodzino! Zasoby masz w sobie!”. W projekcie zaplanowane są jeszcze zajęcia artystyczne i edukacyjne dla rodziców i dzieci do 15 grudnia 2017 roku.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy