GN 50/2018 Archiwum

Modlitwa do Ojca za ojca

Przed zbliżającym się Dniem Ojca KSM zachęca, by otoczyć swojego tatę szczególną modlitwą. To okazja, by podziękować mu za wszystko, co od niego otrzymujemy.

- Zwracając się do naszego Ojca w niebie, odmówmy codziennie "Ojcze nasz", dziękując za ziemskiego tatę - zachęcają organizatorzy. - Mamy nadzieję, że podobnie jak to było przy okazji majowej modlitwy za mamy i tym razem rozszerzy się ona na całą Polskę.
 
Modlitwa to forma wdzięczności za każdego tatę, tego, który żyje obok nas, i tego, którego już tutaj nie ma.

Wydarzenie znaleźć można na Facebooku.
 
Organizatorzy zachęcają, by włączając się we wspólną modlitwę, informować o tym na Facebooku nie tylko przez udostępnienie wydarzenia, ale i oznaczenie go #modlesiezatate.
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy