GN 50/2018 Archiwum

Pieluszka dla Maluszka - finał akcji

W tym roku udało się zebrać 54297 pampersów, które znalazły się w 1086 paczkach.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Katowickiej dziękuje za włączenie się w zbiórkę pampersów w ramach akcji Pieluszka dla Maluszka. W tym roku udało się zebrać 54297 sztuk, które znalazły się w 1086 paczkach.

Do akcji włączyły się 34 parafie, 35 szkół, 16 przedszkoli i 4 inne placówki z 29 miast. 

Pampersy zostaną podarowane rodzinom z Rybnika, Paniówek, Rudy Śląskiej, Tychów i in.

Otrzymają je również Schronisko Przytulisko dla Kobiet i Kobiet z Dziećmi w Rybniku, Dom Samotnej Matki w Rudzie Śląskiej, Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci w Tychach oraz rodziny ze Światła w familoku. Zebrane zostały również  chusteczki, ubranka oraz kosmetyki dla niemowląt. Każda rzecz trafi do potrzebujących osób.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy