Nowy numer 24/2021 Archiwum

Katolicy i biznes, Katowice, 1 czerwca

Fundacja Wiara w Biznesie we współpracy z Polską Akademią Biznesu organizuje w maju i w czerwcu cykl bezpłatnych konferencji zatytułowanych Katolicka Rewolucja w Biznesie. Wydarzenia te odbędą się w 13. miastach w Polsce, w tym w Katowicach (Wydział Teologiczny UŚ, Jordana 18, od 9.00, 1 czerwca).

O wartościach w biznesie i wielu innych rewolucyjnych tematach opowiedzą przedsiębiorcy, dyrektorzy banków, prawnicy, przedstawiciele duchowieństwa oraz władz samorządowych i lokalnych. Zapisy poprzez stronę http://www.konferencje.wiarawbiznesie.pl/

Konferencje skierowane są do biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli małych i średnich firm – osób, które chcą w prowadzeniu swojego biznesu kierować się wyznawanymi przez siebie wartościami oraz zamierzają pokazać katolickie oblicze polskiego biznesu. Udział we wszystkich konferencjach jest bezpłatny.

Organizatorzy chcą zaktywizować katolickich przedsiębiorców, zmienić ich nastawienie oraz podejście do prowadzenia firm. Katolicka Rewolucja w Biznesie ma być wprowadzeniem zasad, które pozwolą działać w społeczności wierzących przedsiębiorców, uczciwie, zgodnie z prawem, dbając o najwyższą jakość, gdzie bezpieczeństwo będzie na wysokim poziomie.

Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z Katolicką Nauką Społeczną (KNS) i dowiedzieć się, jakie korzyści przynosi kierowanie się KNS-em w prowadzeniu własnej działalności. Przedsiębiorcy posłuchają również o zagrożeniach i problemach, które utrudniają działalność biznesową w Polsce oraz będą mieli możliwość spotkania osób, które mają podobne trudności w prowadzeniu firmy.

Kolejnym zagadnieniem poruszanym podczas konferencyjnych spotkań będzie prezentacja systemów zarządzania proponowanych w Biblii oraz omówienie praktycznych narzędzi pomocnych w prowadzeniu firmy zgodnie z katolickimi wartościami. Katolicka Rewolucja w Biznesie ma zintegrować polskich przedsiębiorców, którzy chcą by wyznawane przez nich wartości obecne były także w miejscu ich pracy. Cykl konferencji organizowanych przez Fundację Wiara w Biznesie ma pokazać, że takie zmiany są możliwe.

Harmonogram spotkań:

Warszawa – Ołtarzew – 17 maja 2017 r.
Siedlce – 23 maja 2017 r.
Biała Podlaska – 24 maja 2017 r.

Białystok - 29 maja 2017 r.
Częstochowa - 30 maja 2017 r.
Kraków - 31 maja 2017 r.
Katowice – 1 czerwca 2017 r.
Gdynia – 6 czerwca 2017 r.
Toruń – 7 czerwca 2017 r.
Lublin - 13 czerwca 2017 r.
Rzeszów – 14 czerwca 2017 r.
Poznań – 20 czerwca 2017 r.
Wrocław – 21 czerwca 2017 r.

Katolicy i biznes, Katowice, 1 czerwca  

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama