Nowy numer 41/2018 Archiwum

Rolkowa pielgrzymka odwołana z powodu pogody

Z uwagi na bezpieczeństwo organizatorzy odwołali sobotnią pielgrzymkę na rolkach i hulajnogach z Katowic do Bujakowa.

Pielgrzymka została odwołana ze względu na bardzo mokrą nawierzchnię drogi, którą mieli poruszać się pielgrzymi. - Przejeżdżając przez pasy, czulibyśmy się jak na lodowisku - tłumaczył diakon Mateusz Kempiński, jeden z organizatorów, dodając, że pielgrzymka zostanie przeniesiona na wrzesień.

Przed rozejściem się do domów młodzi zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie na schodach katedry Chrystusa Króla w Katowicach.

Miłośników jazdy na rolkach i hulajnogach w najbliższym czasie czeka jeszcze jedna pielgrzymka. Na 10 czerwca zaplanowano przejazd z Katowic do Turzy Śląskiej. Tam znajduje się nasze śląskie sanktuarium fatimskie. Pielgrzymka, w 100. rocznicę objawień Maryi w Portugalii będzie miała charakter pokutny.

Cała grupa przed katowicką katedrą   Cała grupa przed katowicką katedrą Joanna Juroszek /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy