Nowy numer 33/2018 Archiwum

Dni skupienia dla kapłanów

Odbędą się one w sobotę 4 marca w Katowicach, w poniedziałek 6 marca w Tychach oraz w sobotę 11 marca w Rybniku.

W najbliższych dniach kapłani archidiecezji katowickiej wezmą udział w dorocznych wielkopostnych dniach skupienia. Pierwszy z nich odbędzie się w najbliższą sobotę w krypcie katedry Chrystusa Króla w Katowicach. Kolejni kapłani spotkają się w poniedziałek w parafii bł. Karoliny w Tychach oraz w sobotę 11 marca w parafii św. Jadwigi w Rybniku.

Decyzją Konferencji Episkopatu Polski, będącą odpowiedzią na apel papieża Franciszka, dzień 3 marca, tj. pierwszy piątek tegorocznego Wielkiego Postu, ogłoszony został Dniem Modlitwy i Pokuty za grzechy nadużyć seksualnych duchownych wobec małoletnich, stąd też w każdym z dni skupienia organizowanych w archidiecezji katowickiej odprawiona zostanie Droga Krzyżowa z przygotowanymi specjalnie w tym kontekście rozważaniami o. Józefa Augustyna SJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama