Nowy numer 45/2018 Archiwum

Wielki Post na Śląsku - co powinieneś wiedzieć?

W porządku chronologicznym publikujemy najważniejsze wydarzenia w rozpoczynającym się okresie pokuty i nawrócenia w Kościele katowickim.

1. niedziela Wielkiego Postu (5 marca  2017)

W parafiach archidiecezji zostanie odczytany list biskupów archidiecezji katowickiej, diecezji opolskiej i gliwickiej z okazji 25. rocznicy ustanowienia metropolii górnośląskiej.

4. niedziela Wielkiego Postu (26 marca 2017)

Główne obchody z okazji 25. rocznicy ustanowienia metropolii katowickiej:

– Panel dyskusyjny Metropolia katowicka  szansa czy ryzyko duszpasterskiej i społecznej integracji.

Msza Święta pontyfikalna pod przewodnictwem abp. Wiktora Skworca. Homilię wygłosi bp Andrzej Czaja, ordynariusz opolski.

Niedziela Palmowa (9 kwietnia 2017)

XXXII Światowy Dzień Młodzieży. Msza Święta pontyfikalna i spotkanie młodzieży w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach. Początek o godz. 14.

 

           

           

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy