GN 28/2018 Archiwum

Pokaż nam swoją oazę

​​​​​​​Jeździliście na rekolekcje Ruchu Światło-Życie? Zawdzięczacie coś ks. Blachnickiemu? Jeśli tak, to pomóżcie nam stworzyć galerię wspomnień.

Z okazji 30. rocznicy śmierci ks. Franciszka Blachnickiego chcemy pokazać, jak wiele osób w Polsce, a także na świecie, zetknęło się z Ruchem Światło-Życie.

Dlatego mamy do Was ogromną prośbę. Odszukajcie zdjęcia z rekolekcji, na których byliście. Dopiszcie rok, stopień, miejscowość i nazwisko moderatora. Tak opisane zdjęcie prześlijcie na adres: katowice@gosc.pl. My wszystko uporządkujemy i pogrupujemy według lat. A potem opublikujemy na stronie: katowice.gosc.pl.

Wierzymy, że ten pomysł ucieszy założyciela Ruchu Światło-Życie. Liczymy na Waszą pomoc!

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama