Nowy numer 24/2018 Archiwum

W środę do Katowic przyjedzie ks. Pawlukiewicz

Będzie on gościem debaty walentynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym. Wstęp wolny!

Spotkanie z ks. Piotrem Pawlukiewiczem, znanym w całej Polsce kaznodzieją, rekolekcjonistą i autorem książek, doskonale dogadującym się z młodymi, rozpocznie się o 17.00 w auli CNTI przy ul. Bogucickiej 5 (Uniwersytet Ekonomiczny).

W debacie, której temat brzmi: "Po co czekać? Rzecz o czystości przedmałżeńskiej", uczestniczyć będą także Elżbieta i Jakub Grabarczykowie - małżonkowie prowadzący kursy dla narzeczonych "Przed nami małżeństwo".

Debatę poprowadzą Agnieszka Skrzypczyk, dziennikarka Radia eM, oraz Marek Kiczka, rzecznik prasowy Uniwersytetu Ekonomicznego.

Udział w spotkaniu organizowanym przez
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Katowickiej oraz Katolicki Związek Akademicki Gaudeamus jest bezpłatny. 

Więcej o wydarzeniu na Facebooku.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama