Nowy numer 28/2018 Archiwum

Manewry św. Piotra

Tym razem "Boży żołnierze" - jak mówi o nich dk. Łukasz Piper - będą mieli do pokonania aż 28 km górami. Wcześniej wezmą udział we Mszy św.

W górach mężczyźni już raz się spotkali. Przeżyli tam „Rekolekcje z Dawidem”. Ostatnie spotkanie odbyło się w Adwencie, w krypcie katowickiej katedry i na Wydziale Teologicznym UŚ poprowadził je ojciec Kramer, SI.

- Chcemy Was zaprosić na jednodniowe spotkanie dla mężczyzn, które nazwaliśmy „Manewry św. Piotra” - mówi ks. Waldemar Maciejewski, jeden z organizatorów.

Spotkanie odbędzie się 21 stycznia w Domu Formacyjnym Ruchu Światło-Życie w Wiśle-Jaworniku. W programie jest wspólna Eucharystia, a po niej górska „przechadzka” o długości ...28 km!

Manewry Św. Piotra - zaproszenie
Dom Formacyjny Ruchu Światło-Życie Wisła Jawornik

Koszt wyprawy: 15 zł. Informacje szczegółowe i zapisy TUTAJ.


 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama