Nowy numer 28/2018 Archiwum

Synod zamkniemy uroczyście

Do katowickiej katedry zapraszają abp Wiktor Skworc oraz ks. Grzegorz Strzelczyk, sekretarz synodu. Uroczysta Msza św. i podpisanie dokumentu końcowego 20 listopada o godz. 12.

- W katowickiej katedrze wpatrujemy się w postać Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Chcemy Mu dziękować za II Synod. Chcemy wspólnie wyśpiewać wielkie "Te Deum" Kościoła katowickiego za wszystko, co Pan nam uczynił - mówi abp Skworc.

zaproszenie abp. Wiktora Skworca na dziękczynienie za synod
Synod Katowice

- Przez 4 lata usiłowaliśmy wsłuchać się w głos Ducha Świętego tak, aby usłyszeć, którędy chce nas prowadzić. Teraz chcemy podziękować za to, co się w tych dniach dokonało. Doświadczmy tego, że jesteśmy Kościołem. Zapraszam do katedry 20 listopada o godz. 12 - mówi ks. Strzelczyk.

zaproszenie na zamknięcie synodu
Synod Katowice

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama