Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Ja nie zapomnę o tobie

Muzykę metalową zamienił na uwielbieniową. Fascynację okultyzmem – na Boga. Włosy do pasa – na jeżyka. Jedno zmienić się nie mogło – miłość do książek.

Od dzieciństwa kocham książki. Czytam jedną, dwie książki tygodniowo. Nieważne, co robiłem w życiu, czym się zajmowałem, czy słuchałem metalu, czy interesowałem się koszykówką, zawsze dużo czytałem. Zdarzało się, że w wakacje nie wychodziłem na podwórko, tylko siedziałem w domu i czytałem książki na następny rok szkolny – przyznaje Rafał Cempel, pochodzący z Bytomia 28-letni mieszkaniec Tychów.

Nawet gdyby

– W moim otoczeniu nie ma nikogo innego, kto czytałby książki na tony – mówi. Nie dziwi więc, że praca w Księgarni św. Jacek w Tychach jest dla niego miejscem realizacji pasji. Tam też odkrywa swoją misję. Jest bardzo pogodny, towarzyski i elegancki. Cholerykosangwinik – tak sam o sobie mówi. – Lubię swoje życie, jest ono obłędnie fajne – przyznaje, cytując Nicka Vujcica. Pod tymi słowami podpisuje się od co najmniej pięciu lat. Właśnie wtedy w jego życiu definitywnie skończyło się piekło...

« 1 2 3 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama