Nowy numer 33/2018 Archiwum

Już za tydzień studniówka po ŚDM

Zostały ostatnie wolne miejsca na imprezę taneczną połączoną z ewangelizacją.

Impreza na 100 dni po Światowych Dniach Młodzieży odbędzie się w sobotę 12 listopada w Galerii Szyb Wilson w Katowicach. Poprowadzi ją profesjonalny wodzirej Paweł Jagodziński.

Będą galowe stroje, polonez, kolorowe, bezalkoholowe drinki, profesjonalny wodzirej, gadżety ewangelizacyjne, zabawy z nagrodami, katering i impreza do białego rana.

Poza zabawą na bardzo wysokim poziomie nie zabraknie Mszy na rozpoczęcie i uwielbienia Boga za Kraków 2016.

"– Jezus nie jest Panem wygody, jest Panem ryzyka. Aby go naśladować, trzeba mieć odwagę. Trzeba zamienić kanapę na parę butów, aby iść po drogach, które otworzą nowe horyzonty – mówił do nas Ojciec Święty w Krakowie. Dlatego oprócz strojów galowych zabierzcie ze sobą dobre obuwie, o które prosił nas papież Franciszek, bo bawić się będziemy aż do 4.00" – zapowiadają organizatorzy, Fundacja Młodzi dla Młodych i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Katowickiej.

Plan Studniówki po ŚDM:

18.00 – Msza w kościele św. Anny w Katowicach, po niej uwielbienie Boga za cuda ŚDM

ok.19.30 – marsz miłosierdzia spod kościoła św. Anny do Galerii Szyb Wilson (ul. Oswobodzenia 1)

20.00–4.00 – impreza w Galerii Szyb Wilson

Zapisy i więcej informacji na: mlodzidlamlodych.pl. Minimum wiekowe – 16 lat (osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć zgodę na udział od rodziców).

O wydarzeniu mówią też młodzi archidiecezji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama