Nowy numer 46/2018 Archiwum

Zabawa na 100 dni po ŚDM

Odbędzie się 12 listopada w Galerii Szyb Wilson w Katowicach. Zapisy na: mlodzidlamlodych.pl.

Impreza taneczna to radosne podziękowanie za Światowe Dni Młodzieży.

Podobnie jak na studniówce w kwietniu będę galowe stroje, polonez, kolorowe, bezalkoholowe drinki, profesjonalny wodzirej Paweł Jagodziński, gadżety ewangelizacyjne, zabawy z nagrodami, katering i zabawa do białego rana…

Poza imprezą na bardzo wysokim poziomie nie zabraknie Mszy - na rozpoczęcie zabawy oraz uwielbienia Boga za Kraków 2016.

- Jezus nie jest Panem wygody, jest Panem ryzyka. Aby go naśladować, trzeba mieć odwagę. Trzeba zamienić kanapę na parę butów, aby iść po drogach, które otworzą nowe horyzonty - mówił do nas Ojciec Święty w Krakowie, dlatego oprócz strojów galowych, zabierzcie ze sobą dobre obuwie, o które prosił nas papież Franciszek, bo bawić się będziemy aż do 4.00 - zapowiadają organizatorzy - Fundacja Młodzi Dla Młodych i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Katowickiej.

Plan Studniówki po ŚDM:

18.00 - Msza w kościele św. Anny w Katowicach, po niej - uwielbienie Boga za cuda ŚDM

ok.19.30 - marsz miłosierdzia - spod kościoła św. Anny do Galerii Szyb Wilson (ul. Oswobodzenia 1)

20.00-4.00 - impreza w Galerii Szyb Wilson

Zapisy i więcej informacji na: mlodzidlamlodych.pl. Minimum wiekowe - 16 lat (osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć zgodę na udział od rodziców).

Więcej na plakacie poniżej, w nagraniu ze Studniówki ŚDM oraz zapowiedzi przygotowanej przez Radio eM.

 

Studniówka ŚDM - Młodzi dla Młodych
Młodzi Dla Młodych

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy