Nowy numer 46/2018 Archiwum

XI Ogólnopolskie Prezentacje Teatralne Żywotów Świętych i Patronów - w hołdzie św. Janowi Pawłowi II, Katowice, 25 października

Do udziału w XI Ogólnopolskich prezentacjach teatralnych żywotów świętych i patronów – w hołdzie św. Janowi Pawłowi II zaprasza MDK "Bogucice-Zawodzie".

Celem prezentacji jest m.in. popularyzacja postaci świętych, błogosławionych i patronów oraz uwrażliwienie odbiorcy na ich pozytywne cechy i wartości oraz rozbudzanie aktywności kulturalnej, wrażliwości estetycznej dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych,

Zgłoszenia należy przesłać do  25 października. Eliminacje odbędą się 4 listopada w Dziale „Zawodzie” MDK „Bogucice-Zawodzie” przy ul. Marcinkowskiego 13A w Katowicach.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy