Nowy numer 46/2018 Archiwum

Ruszył konkurs dla rodzin

Główną nagrodą jest pielgrzymka do Ziemi Świętej dla całej rodziny.

"Kronika rodzinnej niedzieli" - to hasło nowego konkursu dla rodzin archidiecezji katowickiej.

Polega on na tym, by w okresie od 1 października do 1 maja przyszłego roku udokumentować jedną wspólnie spędzoną niedzielę.

Można to zrobić albo za pomocą tradycyjnej kroniki połączonej ze zdjęciami, rysunkami i opisem, albo kręcąc filmik trwający do 10 minut, albo tworząc prezentację multimedialną do 30 slajdów. W każdej pracy powinien znaleźć się też opis konkretnej rodziny.

Przesyłane przez rodziny filmiki znajdą się na stronie: www.kronika.archidiecezja.katowice.pl. Tam każdy będzie mógł zagłosować na ulubiony przez siebie film. Później, w maju, spośród pięciu filmów wyłoniony zostanie jeden. Ta rodzina zmierzy się z autorami najlepszej kroniki i prezentacji multimedialnej. Ostatecznego zwycięzcę wyłoni jury.

Kronika Rodzinnej Niedzieli
Kronika Rodzinna
Niewykluczone, że nagrody znajdą się także dla innych uczestników rodzinnych rywalizacji.

Regulamin konkursu znaleźć można na Facebooku pod hasłem: Kronika rodzinnej niedzieli lub na stronie: www.kronika.archidiecezja.katowice.pl.

Kronikę razem z kartą zgłoszeniową, dostępną na stronie, należy wysłać pod adres: Kuria Metropolitalna w Katowicach, 40-950 Katowice, skr. poczt. 206.

Nagrania i prezentacje, także z kartą zgłoszeniową, przesyłamy na e-maila: kronika@archidiecezja.katowice.pl.

Każda rodzina może przygotować tylko jedną formę pracy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy