Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Kurs Alpha, Ćwiklice, 28 września

Pierwsze wprowadzające spotkanie pod tytułem „Kim jest Jezus” odbędzie się w środę 28 września. Kurs Alpha rozpocznie się tydzień później - 5 października w Dworku pod Jemiołą w Ćwiklicach koło Pszczyny.

Kurs Alpha to chrześcijaństwo w pigułce; zapisują się na niego zarówno niewierzący, których Pan Bóg intryguje, jak i chrześcijanie, którzy chcą swoją wiarę odświeżyć. Kurs to 10 bezpłatnych spotkań oraz wspólny weekend, na który można zabrać rodziny.

Organizatorzy zapraszają szczególnie mieszkańców ziemi pszczyńskiej. Zgłoszenia - SMS pod nr tel. 602 620 566 lub e-mail: gabrielaczmajduch@interia.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama