Nowy numer 21/2018 Archiwum

Przeżyjmy to raz jeszcze

Morze błogosławieństw i dobrych słów dla Polski. Chwilo, trwaj wiecznie… W sobotę dziękczynienie za ŚDM!

Klęka milion ludzi. Na scenie pojawia się Ktoś najważniejszy. Płynie prośba o miłosierdzie dla nas i całego świata. Tak w sobotę 30 lipca wyglądały Brzegi, najważniejsze miejsce na tegorocznej mapie wakacyjnych urlopów.

Bóg na Śląsku

Papież Franciszek schował się w cień, klęcząc przed Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie. W tym czasie Campus Misericordiae w językach świata modlił się koronką. Mój wzrok skierował się w stronę młodej dziewczyny z Argentyny. Klęczała wpatrzona w Pana, a po jej policzkach płynęły strumienie łez. Skończyła się modlitwa. Argentynka nie chciała wstać. Bo właśnie przyszedł do niej Jezus...

Każdy w pamięci zachował swoje doświadczenie Światowych Dni Młodzieży. Najpierw tych z Dni w Diecezji, potem – z Festiwalu Młodych w Mysłowicach, wreszcie – ze spotkań z Franciszkiem w Krakowie i w Brzegach.

« 1 2 3 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma