Nowy numer 33/2018 Archiwum

Nowa edycja kursów Alpha, Katowice, 28 września

Katowice. Do udziału w kursie Alpha zapraszają parafie św. Józefa Robotnika na Józefowcu oraz NMP Wspomożenia Wiernych w Katowicach-Wełnowcu. Nowa edycja startuje 28 września o 18.15 w Restauracji Club 99 przy ul. Brackiej 16. Spotkania będą odbywać się co tydzień i potrwają ok. 2 godzin. 

Kursy Alpha to cykl 9 spotkań, których celem jest zgłębianie wiary w przyjaznej atmosferze. W kursie może wziąć udział każdy. Warto dodać, że są one bezpłatne.

Spotkania cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Zwykle odbywają się w kościołach, barach, kawiarniach i domach.

Składają się z krótkiego wykładu, posiłku oraz dyskusji, podczas której uczestnicy mogą wymienić się swoimi spostrzeżeniami.

Więcej informacji na plakacie:

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama