Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zostań bohaterem - adoptuj bobasa

O twoim modlitewnym zobowiązaniu przypominać będzie darmowa aplikacja na telefon.

PowerBank for Life to aplikacja, która ma pomagać w duchowej adopcji dziecka poczętego. Odbywa się to poprzez modlitwę trwającą 9 miesięcy.

Każdego dnia aplikacja może nam wysyłać przypomnienie o modlitewnym zobowiązaniu. W aplikacji znajdziemy modlitwę codzienną, rozważania różańcowe, świadectwa oraz obrazy dziecka w kolejnych - 40. - tygodniach jego rozwoju.

Autorami rozważań i świadectw jest ponad 40 osób. Są to członkowie różnych wspólnot i środowisk katolickich. Oprócz nich do akcji włączyli się również pisarze oraz dziennikarze katoliccy. Jedną z nich jest Gabriela Szulik, redaktor naczelna "Małego Gościa Niedzielnego".

Nie bez powodu na uruchomienie aplikacji wybrano początek Światowych Dni Młodzieży. Jest ona głównie przeznaczona dla młodych. Opracowana została w kilku wersjach językowych. Oprócz polskiego są to angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański oraz rosyjski.

Aplikacja PowerBank for Life dla systemów Android i IOS jest dostępna za darmo w Google Play i App Store. Więcej w filmiku poniżej oraz na: www.powerbank4life.com.

Powerbank for life PL EN
Katarzyna Pazdan

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama