Nowy numer 38/2023 Archiwum

Zostań bohaterem - adoptuj bobasa

O twoim modlitewnym zobowiązaniu przypominać będzie darmowa aplikacja na telefon.

PowerBank for Life to aplikacja, która ma pomagać w duchowej adopcji dziecka poczętego. Odbywa się to poprzez modlitwę trwającą 9 miesięcy.

Każdego dnia aplikacja może nam wysyłać przypomnienie o modlitewnym zobowiązaniu. W aplikacji znajdziemy modlitwę codzienną, rozważania różańcowe, świadectwa oraz obrazy dziecka w kolejnych - 40. - tygodniach jego rozwoju.

Autorami rozważań i świadectw jest ponad 40 osób. Są to członkowie różnych wspólnot i środowisk katolickich. Oprócz nich do akcji włączyli się również pisarze oraz dziennikarze katoliccy. Jedną z nich jest Gabriela Szulik, redaktor naczelna "Małego Gościa Niedzielnego".

Nie bez powodu na uruchomienie aplikacji wybrano początek Światowych Dni Młodzieży. Jest ona głównie przeznaczona dla młodych. Opracowana została w kilku wersjach językowych. Oprócz polskiego są to angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański oraz rosyjski.

Aplikacja PowerBank for Life dla systemów Android i IOS jest dostępna za darmo w Google Play i App Store. Więcej w filmiku poniżej oraz na: www.powerbank4life.com.

Powerbank for life PL EN
Katarzyna Pazdan

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast