Nowy numer 33/2018 Archiwum

Gościliśmy w 115 państwach świata

Nasze relacje ze Światowych Dni Młodzieży śledzili internauci na całym świecie.

Niewątpliwie ostatnie dwa tygodnie w Polsce były dla wszystkich czasem niezwykłych, duchowych przeżyć.

Najpierw Dni w Diecezji, a potem spotkanie młodych świata z Ojcem św. w Krakowie i w Brzegach. Dla redakcji katowickiego oddziału "Gościa Niedzielnego" był to także czas wytężonej pracy i nieprzespane noce.

Jak się okazuje nasza praca nie poszła na marne. Za sprawą młodzieży, przybyłej do archidiecezji katowickiej z różnych stron świata, grono naszych czytelników znacznie się powiększyło. Ku naszemu zdziwieniu, oprogramowanie śledzące ruch w internecie zanotowało, że w lipcu na naszą stronę zaglądali internauci aż ze 115 państw świata!

Pierwsze trzy miejsca zajmują: Polska, Niemcy, Wielka Brytania. Ale w wykazie państw znalazły się też: Papua Nowa Gwinea, Korea Południowa, Togo, Tajwan, Barbados, Kuwejt, Dominikana i... wiele innych egzotycznie brzmiących nazw.

Mamy nadzieję, że nasi goście ucieszyli się przynajmniej z udostępnianych przez nas galerii zdjęć.

Zdajemy sobie sprawę, że z uchwyceniem sensu artykułów mogło być już nieco trudniej.

Dla tych, którzy przegapili nasze relacje w jednym artykule przypominamy wszystkie teksty i galerie z masą zdjęć. Więcej TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama