GN 28/2018 Archiwum

Rejon Tychy na ŚDM

Dni diecezjalne w Tychach upłyną m.in. pod znakiem kultury.

W skład rejonu tyskiego wchodzą: Tychy (Stare i Nowe), Bieruń, Lędziny, Łaziska, Mikołów oraz Pszczyna.

Pielgrzymi będą brać udział w nabożeństwach i adoracjach. Młodzi będą również odwiedzać ośrodki Caritas, Domy Opieki Społecznej, świetlice dla dzieci, a nawet zakład poprawczy. Wszystko to w ramach pełnienia czynów miłosierdzia.

Organizatorzy zagwarantowali uczestnikom także wiele wydarzeń kulturalnych. Będą to m.in. spektakle, spotkania, koncerty lokalnych zespołów czy seanse kina plenerowego.

Największą imprezą w rejonie będzie koncert, zaplanowany na 24 lipca. Odbędzie się on na Stadionie Miejskim w Tychach. Wystąpią na nim Mietek Szcześniak oraz tyski chór God's Property.

Dokładny program znajduje się niżej w zakładce PDF. Wystarczy kliknąć.

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama