Nowy numer 33/2018 Archiwum

Darmowa komunikacja na Muchowiec

W sobotę kierowców czeka zmiana organizacji ruchu. Uczestników ŚDM - udogodnienia.

Od 15.00 na Muchowcu będą trwały centralne wydarzenia katowickich Dni w Diecezji. W związku z tym kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Należy się ich spodziewać od wczesnych godzin porannych.

Od 6.00 do 24.00 z ruchu zostaną wyłączone ulice: Francuska (na odcinku od ul. Ceglanej do Parku Leśnego), Lotnisko (na odcinku od ul. Francuskiej do ul. Pułaskiego), Szybowcowa (na odcinku od ul. Lotnisko do ul. Rodańskiej).

Zablokowany będzie też wyjazd z C.H. Trzy Stawy w kierunku ul. Lotnisko (wyjazd z ronda) oraz w stronę ul. Rodańskiej.

Dla uczestników wydarzeń Światowych Dni Młodzieży Katowice przygotowują komunikacyjne udogodnienia. KZK GOP zapewni bezpłatne przejazdy wszystkimi liniami tramwajowymi i autobusowymi. Warunkiem jest posiadanie identyfikatora ŚDM.

Nie tylko pielgrzymi skorzystają z bezpłatnych przejazdów. Każdy, kto chce wziąć udział w sobotnim koncercie na Muchowcu, będzie mógł na niego pojechać darmowymi autobusami.

Uruchomione zostaną specjalne linie oznaczone symbolami: S1, S2, S3. Więcej znaleźć można TUTAJ.

Przeczytaj także: 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama