Nowy numer 24/2018 Archiwum

Międzynarodowy Marsz dla Życia i Rodziny

Wezmą w nim udział młodzi świata, uczestnicy Dni w Diecezji w rejonie Jastrzębie.

Marsz dla Życia i Rodziny w Jastrzębiu organizowany jest od 4 lat. W tym roku, w ramach Dni w Diecezji, wezmą w nim udział nie tylko mieszkańcy miasta, ale również pielgrzymi z różnych części świata. Organizatorzy szacują, że w marszu weźmie udział ok. 4 tys. ludzi. Uczestnicy przejdą od parafii Miłosierdzia Bożego do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Leśnej, gdzie obejrzą spektakl muzyczny "Św. Franciszek".  Zagra też grupa Carrantuohill.

Do udziału w Dniach w Diecezji w rejonie Jastrzębie zaprasza Paweł Jagodziński z Ruchu Światło–Życie, jeden z organizatorów.

Paweł Jagodziński z Ruchu Swiatło-Życie
Gość Katowicki

To nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowali organizatorzy dla młodych pielgrzymów biorących udział w ŚDM. W piątek 22 lipca o godz. 19 bp Marek Szkudło, były dziekan dekanatu Jastrzębie, odprawi uroczystą Mszę św. w Hali Widowiskowo-Sportowej dla kilku tysięcy wiernych. Atmosferę wspólnego świętowania przedłuży występ grupy God's Property. W maju tego roku świętowała 10. rocznicę swojej działalności.

10 lat God's Property - Własność Boga
GodsPropertyTychy

Szczegółowy program Dni w Diecezji w rejonie Jastrzębie znajdziesz TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama