GN 28/2018 Archiwum

W środę w Katowicach Tour de Pologne

W środę przez Katowice przejedzie peleton 73. Tour de Pologne. Z tego powodu nastąpi zmiana organizacji ruchu.

II etap Tour de Pologne rozpocznie się w Tarnowskich Górach. Kolarze dotrą do Katowic około 16.49, ale z problemami należy się już liczyć od samego rana.

Utrudnień można się spodziewać od 5.00 do 23.00 na al. Korfantego na odcinku rondo gen. J. Ziętka - Pętla Słoneczna. Zamknięcie ulic nastąpi już o  15.00. Ich otwarcie o 19.00.

Peleton wjedzie do Katowic od strony ulicy Telewizyjnej na al. Korfantego. Trasa prowadzić będzie przez rondo im. Gen. J. Ziętka oraz ulice: Moniuszki, Uniwersytecką, al. Roździeńskiego, Olimpijską, Góreckiego, T. Dobrowolskiego, Dudy-Gracza, Graniczną, następnie przez rondo Zenktelera i ulice: Pułaskiego, Lotnisko, Francuską, Ceglaną, Metorologów, Zgrzebnioka, Gawronów, T. Kościuszki, Poniatowskiego, Mikołowską, J. Matejki, Plac Wolności, Sokolską i Piotra Skargi.

Następnie kolarze wjadą w al. Korfantego, przejeżdżając przez rondo im. Gen. J. Ziętka, by zakończyć etap pod Spodkiem. W odpowiednio wyznaczonych miejscach rundy obowiązywać będzie ruch poprzeczny kierowany przez policję.

W dniach 11-13 lipca na ulicach: Al. Korfantego, Moniuszki, Olimpijska, Góreckiego, Dudy-Gracza, Graniczna, Lotnisko, Francuska, Ceglana, Meteorologów, Gawronów, Kościuszki, Poniatowskiego, Mikołowska, Matejki, Pl. Wolności, Sokolska, Skargi, Uniwersytecka, Dobrowolskiego, Szkolna, Bankowa, Warszawska obowiązywać będzie całkowity zakaz parkowania.

Złamanie przepisu będzie skutkować odholowaniem pojazdu na koszt właściciela.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama