Nowy numer 42/2019 Archiwum

Mysłowice Krakowem

Od 27 lipca w ramach ŚDM w Mysłowicach trwać będzie Festiwal Młodych.

Uczestniczyć w nim będzie ok. 4,5 tys. młodych świata. Spotkania otwarte będą także dla Ślązaków.

Organizatorzy zapraszają na koncerty, katechezy w grupach językowych (polskiej, niemieckiej, angielskiej, włoskiej oraz hiszpańskiej), spektakle, pokazy tańców, animacje.

Wszystko odbywać będzie się popołudniami w parku Słupna. Program znaleźć można TUTAJ.

Do Mysłowic młodzi świata przyjadą 25 lipca i pozostaną tam maksymalnie do 1 sierpnia. Będą nocować u rodzin i w szkołach.

W tym czasie za pomocą transmisji na telebimach będą mogli uczestniczyć także w wydarzeniach centralnych odbywających się w Krakowie. Do Brzegów udadzą się na czuwanie i Mszę św. z papieżem.

W Mysłowicach dla młodych świata zagrają m.in. finaliści Międzynarodowego Konkursu dla Solistów i Zespołów Tworzących Współczesną Muzykę Chrześcijańską NON-STOP CCM. Będzie także koncert uwielbienia.

Podczas festiwalu zostanie zorganizowany turniej piłki nożnej, Copa Católica, odbędą się też zawody breakdance dla pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży.

Przywitanie młodych odbędzie się 26 lipca na rynku w Mysłowicach. Klucze do miasta pielgrzymom przekaże prezydent Edward Lasok.

Więcej na: www.myslowice2016.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL