Nowy numer 24/2018 Archiwum

Słowo na Youtubie

Zaczynamy dzień od Ewangelii. "Słowo w środku" tygodnia rozważają Anna i Waldemar Kolwicz, małżonkowie z Kościoła Domowego.

- Czy spełniam uczynki miłości? - pyta Anna Kolwicz z Kościoła Domowego.

- Tak, jeżeli wszystko robię z miłością (...) Jeżeli rezygnuję ze swojego egoizmu. Patrzę na mojego męża, na jego radosne oczy. Kiedy słyszę, jak delikatnie i czule mówi, że mnie kocha, wtedy myślę sobie, że miłość, którą innym daje, wraca do mnie w sposób tysiąckrotny - mówi wpatrzona w Waldemara. 

Słowo w Środku - 08.06.2016 - (Mt 5,17-19)
Dom Formacyjny Ruchu Światło-Życie Wisła Jawornik

Anna i Waldemar należą do Kościoła Domowego w rejonie Jastrzębie.

"Słowo w środku" znaleźć można na kanale Youtuba: Dom Formacyjny Ruchu Światło-Życie Wisła Jawornik, na stronie: jawornik.org oraz na Facebooku: Dom Formacyjny Ruchu Światło-Życie.

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama