Nowy numer 39/2023 Archiwum

Warsztaty gospel, Katowice, 9-11 czerwca

Katowice. Warsztaty muzyki gospel z Brianem Fentess odbędą się od 9 do 11 czerwca. Więcej informacji i zgłoszenia TUTAJ.

W trakcie trzydniowych zajęć warsztatowych, uczestnicy - pod okiem Briana Fentressa - szlifować będą materiał, który zaprezentują podczas sobotniego koncertu.

Brian Fentress od dziesięciu lat prowadzi warsztaty w wielu polskich i europejskich miastach. Miłośnikom muzyki gospel jest znany jako jeden z najbardziej charyzmatycznych instruktorów, zawsze pełen pozytywnej energii i uśmiechu, a jednocześnie profesjonalny  i wymagający.

Utwory przez niego wybierane łączą w sobie różne style, zarówno tradycyjne czarne rytmy jak i współczesny gospel. We współpracy z Arturem Wypichem, tworzą genialne aranżacje, które na długo zapadają w pamięć zarówno uczestnikom warsztatów jak i widowni koncertu finałowego.

Do uczestnictwa w warsztatach zaproszeni są wszyscy, bez względu na wiek, czy poziom muzyczny. Nie jest wymagana znajomość języka angielskiego, ponieważ na sali przez cały czas obecny będzie tłumacz.

Zapisów można dokonywać przez formularz dostępny na stronie wydarzenia GOSPEL w KATOWICACH albo na stronie organizatora: www.korczak.katowice.pl

Organizatorem warsztatów jest Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży Korczak przy współpracy z Miastem Katowice oraz Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek.

Warsztaty gospel, Katowice, 9-11 czerwca  

Warsztaty gospel, Katowice, 9-11 czerwca  

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast