Nowy numer 13/2020 Archiwum

Muzyczne wieczory w Bazylice, Katowice-Bogucice, od 8 do 22 maja

Muzyczne wieczory w Bazylice św. Szczepana i Matki Boskiej Boguckiej będą mieć miejsce podczas trzech kolejnych niedzielnych wieczorów: 8 maja, 15 maja i 22 maja o 18.00.

Współorganizatorem realizacji projektu jest Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Patronat honorowy nad imprezą objęli abp Wiktor Skworc oraz prezydent miasta Marcin Krupa.

W zamyśle organizatorów "Muzyczne wieczory w Bazylice" mają prezentować szerokiej publiczności repertuar od wybitnych dzieł muzyki klasycznej (w tym sakralnej), począwszy od J.S. Bacha, przez W.A. Mozarta, po dzieła wybitnych współczesnych polskich twórców.

Muzyczne wieczory w Bazylice, Katowice-Bogucice, od 8 do 22 maja  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama