Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Stanisław_Miłosz
  17.04.2016 14:11
  "Tak, jak dbamy o nasze motocykle, dbajmy również o naszą duszę, która jest dużo cenniejsza niż one - podkreślał (ks. Rajmund Górski)."

  Jako rzecze Wikipedia niesłusznie mówi się o motocyklistach "dawcy organów" ponieważ "Wypadki te, najczęściej kończą się śmiertelnie dla motocyklisty z powodu dużych prędkości jakie mogą rozwinąć współczesne motocykle sportowe, lub bardzo niskiego zabezpieczenia motocyklisty na motocyklu. Z tego powodu motocykliści nie są dobrymi dawcami narządów, ponieważ po wypadku organy nie nadają się do przeszczepu.", tak są te organy zdewastowane.
  Jak jest z duszami do końca nie wiadomo - nikt takich badań dotąd nie robił. Może jednak, jeśli postęp Postępu (w przeszczepach) postąpi i okaże się, że z duszami nie jest tak źle (po wypadku), to będzie się mówiło o motocyklistach, że to "dawcy dusz"? Może zatem już teraz - tak na wszelki wypadek - w deklaracjach zgody na bycie dawcą, powinni wyrażać zgodę na pobranie duszy? A może deklaracje są zbędne, bo przecież "domyślnie" ...

  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama