Nowy numer 21/2018 Archiwum

32. Kongres "Europassion", Cieszyn, od 31 marca do 3 kwietnia

Stowarzyszenie Zespól Teatralny przy parafii św. Elżbiety w Cieszynie, zrzeszone w stowarzyszeniu europejskim "Europassion" wraz z ok. 100 zespołami z całej Europy, od 25 lat wystawia Pasję na deskach teatru w Cieszynie.

W roku 2016 stowarzyszeniu powierzono organizację 32. Kongresu "Europassion" od 31 marca do 3 kwietnia. W tym czasie do Cieszyna przyjedzie ok. 300 osób z różnych krajów Europy, wystawiających w okresie Wielkiego Postu Mękę Pańską.

Więcej informacji TUTAJ

oraz u organizatorów: siostra Jadwiga Wyrozumska (elżbietanka), ul. Katowicka 3, Cieszyn, tel. 601 452 716, e-mail: s.jadwiga@o2.pl

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma