Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Masz nową wiadomość od Faustyny

Archidiecezja zaprasza na rekolekcyjne SMS-y i e-maile.

Tym razem przewodniczką w Wielkim Tygodniu i Triduum Paschalnym będzie św. siostra Faustyna Kowalska.

Darmowe SMS-y lub e-maile przychodzić będą od 20 do 27 marca. Ich treść inspirowana będzie siedmioma ostatnimi słowami Chrystusa na krzyżu i myślami z pism św. Faustyny.

"Powiedział mi Pan: Zabieram cię na cały Post do swojej szkoły, chcę cię nauczyć cierpieć. - Odpowiedziałam: z Tobą, Panie, jestem gotowa na wszystko. - I usłyszałam głos:  Wolno ci pić z kielicha, z którego Ja piję; ten wyłączny zaszczyt daję ci dziś..." (Dz 1626).

Wyboru cytatów w Roku Miłosierdzia dokonały siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Darmowe SMS-y zamówić można poprzez formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ;  wysyłając SMS-a o treści TAK.AK.WIELKITYDZIEN2016 na numer: 664 400 100 lub wysyłając swój numer telefonu na adres: 90@archidiecezja.katowice.pl.

Aby otrzymać e-maile z rozważaniami oraz zdjęciami (historycznymi i współczesnymi), należy wysłać prośbę na adres 90@archidiecezja.katowice.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama