Nowy numer 25/2018 Archiwum

Konferencja dla kobiet "Pełna zaufania", Wisła, 5 marca

Konferencja dla kobiet "Pełna zaufania" odbędzie się 5 marca między 10.00 a 19.00 w Hotelu "Gołębiewski" w Wiśle. Rejestracja od 8.30 do 10.00.

Tematyka konferencji dotyczy przede wszystkim tego, w jaki sposób zaufanie może się zrodzić w sercu i na czym można je budować.

Miejsce konferencji: Wisła, Hotel Gołębiewski, al. bp. Bursche 3.

Organizatorem konferencji jest Chrześcijańska Fundacja Życie i Misja.

Zgłoszenia na stronie internetowej: www.misja.org.pl lub telefonicznie: 33/ 854 45 22 (w. 22) lub mejlowo: e-mail: fundacja@misja.org.pl.

Koszt uczestnictwa: 95 zł za osobę (wpłata po 14 lutego). W koszty wliczone są: opłata konferencyjna, materiały konferencyjne, obiad - bufet szwedzki, deser, kawa, herbata oraz popołudniowa przerwa kawowa).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama