Nowy numer 48/2020 Archiwum

GKS od szatni

Piłkarze, hokeiści, a nawet kibice wspólnie oprowadzają najmłodszych po tyskich obiektach sportowych.

Do tej pory pilnie strzeżone, pozostawały nawet poza zasięgiem wzroku. Teraz są na wyciągnięcie ręki.

GKS Tychy przygotował dla swoich najmłodszych fanów niespodziankę i otworzył swoje drzwi. I to dosłownie. Akcja "GKS od szatni" to ukłon klubu w stronę młodych kibiców. Piłkarze, hokeiści, a nawet kibice wspólnie oprowadzają najmłodszych po tyskich obiektach sportowych.

Zwiedzający będą mogli zobaczyć m.in boksy zawodnicze, rolby do odświeżania lodu oraz zasiąść na trybunie VIP. Tyle na lodowisku. A przecież do zwiedzania jest jeszcze otwarty w ubiegłym roku stadion.

Tu z kolei kibice zobaczą m.in szatnię zawodników, siłownie, sauny czy gabinet do masażu. Na zwiedzających czekają też loża prezydencka, sala konferencja oraz strefa, w której przebywają dziennikarze oraz VIP-y.

Akcja potrwa do końca ferii. Chętni muszą się więc pośpieszyć. Więcej w nagraniu poniżej:

Stadion Miejski Tychy, jako jedyny obiekt w Polsce został nominowany do plebiscytu na Najlepszy Stadion 2015 roku. O tytuł zawalczą jeszcze 22 podobne areny sportowe z piętnastu krajów całego świata. Doceniono architekturę obiektu i jego funkcjonalność.

Głosować można poprzez stronę www.stadiony.net. Wystarczy wybranym pięciu stadionom przyznać odpowiednią liczbę gwiazdek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama