Nowy numer 25/2018 Archiwum

10-lecie Muzeum Miasta Mysłowice, 11 lutego

96. Muzealny Czwartek, poświęcony 10-leciu Muzeum Miasta Mysłowice, odbędzie się 11 lutego o 17.00 w siedzibie Muzeum przy ul. Stadionowej 7a. Uświetni go występ trio muzyków-pedagogów Górnośląskiej WSP im. Kardynała A. Hlonda w Mysłowicach.

Muzealne Czwartki to cykliczna, comiesięczna (poza feriami) impreza, ukazująca ważne dla Polski i regionu wydarzenia, idee i osobowości. Na jubileuszowym spotkaniu zostaną m.in. pokazane plakaty i tematy z wszystkich dotychczasowych Muzealnych Czwartków oraz wystawę fotografii oraz innych pamiątek obrazujących dotychczasową działalność Muzeum (związaną m.in. z filmem dokumentalnym).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama