Nowy numer 25/2018 Archiwum

Szus w sutannie

W najbliższą sobotę w Wiśle-Łabajowie odbędą się XIX Mistrzostwa Polski Księży i Kleryków w Narciarstwie Alpejskim.

Szusujący księża i klerycy będą rywalizować o Puchar im. św. Jana Pawła II. Zawody odbywać się będą tradycyjnie na Stożku. Pomysłodawcami i organizatorami mistrzostw są księża z archidiecezji katowickiej. 

Do udziału w rywalizacji zaproszeni są także katecheci i nadzwyczajni szafarze Komunii świętej. W ramach zawodów przeprowadzona będzie konkurencja w kategorii OPEN, w której może wziąć udział każdy, kto jeździ na nartach, snowboardzie czy nawet sankach.

Mottem XIX Mistrzostw Polski Księży i Kleryków w Narciarstwie Alpejskim są słowa św. Jana Pawła II: "Sport nie tylko wymaga ćwiczenia muskułów, lecz także żelaznej dyscypliny moralnej, na którą składa się dobra wola, cierpliwość, wytrwałość i wstrzemięźliwość. To one znajdują się u podstaw każdego zaangażowania sportowego oraz zapewniają sukces i klasę prawdziwego sportowca".

Zapisy uczestników przyjmowane będą w dniu zawodów do godziny 11.00. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 502 282 814.

Ks. Damian Copek, organizator:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama